O nas
Notimeo to zespół ściśle współpracujących ze sobą ludzi z wieloletnim stażem pracy w dziedzinie tworzenia stron internetowych oraz projektowania grafiki komputerowej. Stawiamy na najnowsze rozwiązania dające maksimum możliwości rozwoju naszym klientom. Wszelkie projekty wychodzące z naszych rąk wykonujemy z największą dbałością o każdy szczegół, a implementowane przez nas aplikacje internetowe tworzymy z zachowaniem ich elastyczności, aby nasi partnerzy handlowi mogli je w przyszłości bez zbędnych problemów rozbudowywać o dodatkowe funkcjonalności.
W naszej firmie stawiamy szczególny nacisk na ogólnie przyjęte standardy programowania, odpowiednią dokumentację i czytelność kodu. Właśnie między innymi z tego powodu zadowoleni/zadowolone są:
Nasi zleceniodawcy
ponieważ wiedzą, że tworzony dla nich produkt jest najwyższej jakości;
Firmy trudniące się programowaniem
ponieważ ich programiści odnajdą się w naszym kodzie;
Nasi pracownicy
ponieważ praca, którą wykonują jest ich rzeczywistą pasją.
Dzięki zrozumieniu, jakim darzymy Zleceniodawców każda wykonana w ten sposób usługa jest dla nas przyjemna oraz satysfakcjonująca, a ponadto odnajdujemy w niej nobilitację. Takie podejście ułatwia nam dokonywanie audytów aplikacji utworzonych przez inne podmioty gospodarcze. W naszej działalności stawiamy bogate doświadczenie i umiejętności na przekór wyzwaniom, przez co jesteśmy w stanie sprostać czynnościom obejmującym kreację wizerunku firmy lub marki naszych klientów. 
Notimeo to nie tylko strony internetowe, lecz także przestrzeń wszystkiego, co może każdej zainteresowanej współpracą firmie i osobie fizycznej pomóc w odniesieniu sukcesu w biznesie. Jesteśmy przygotowani do tworzenia innowacyjnych projektów graficznych, a także do ich przeobrażania w gotowe produkty, które wypromują naszych klientów na wiele różnych sposobów.